Zateplení podkroví. Zateplení podkroví - Zateplení podkroví, zateplení půdy, zateplení střechy : THERMODACH. Zateplení podkroví, zateplení půdy, zateplení střechy, zateplení střech, zateplení půd, zateplení, půdy zateplení, střechy zateplení, podkroví zateplení, zateplení domu, zateplení šikmé střechy, zateplení šikmých střech, zateplení rodinného domu. Zateplení podkroví, zateplení půdy, zateplení střechy. Technologie THERMODACH je určená k zateplení šikmé střechy opatřené běžnými těžkými i lehkými krytinami. Celoplošná izolace je tvořena speciálně tvorovanými dílci z pěnového styroporu (EPS). Po vyskládání dílců se na střeše vytvoří homogenní vrstva,která plní funkce pojistné hydro, tepelné a zvukové izolace.
Naše společnost zajišťuje jako hlavní činnost komplexní zateplení šikmých střech speciální nadkrokevní izolací THERMODACH. Zateplení šikmých střech provádíme kvalitní a osvědčenou izolací THERMOvyznačující se vynikajícími vlastnostmi tepelné izolace a současně plní funkce pojistné hydroizolace a zvukové izolace.Víceúčelová izolace THERMODACH je díky vynikajícím vlastnostem pro šikmé střechy zařazena v programu Zelená úsporám. Použitím izolací THERMO, můžete tedy ušetřit značnou finanční investici do vašeho bydlení. Více o programu Zelená úsporám.

Elegantní řešení spočívá v položení integrované izolace THERMO nad krokve, na střešní latě, pod krytinu. Stačí vybrat vhodné dílce THERMO kompatibilní s použitou krytinou a celá rekonstrukce se odehrává z venkovní strany střechy. Střecha se rozkryje pouze v omezené části, na stávající latě se položí dílce víceúčelové izolace a krytina se z neopravené části střechy přesouvá na již nově zajištěnou střechu

Šikmé střechy opatřené kompletní nadkrokevní izolací jako jediné vyhovují zajištění celé plochy střechy, tak jak je to obvyklé u ostatních druhů stavebních konstrukcí. Pojistná hydroizolace, tepelná a zvuková izolace nad rovinou krovu se může kombinovat s dalšími způsoby zateplení střešního pláště - mezikrokvovou a pod krokevní izolací. Samotné mezi a podkrokevní izolování šikmých střech novostaveb, ve kterých se počítá s využitím podkroví pro bydlení, by se zejména z důvodu výsledného efektu již nemělo aplikovat.