Bezpečnostní zámky, bezpečnostní vložky, bezpečnostní kování, bezpečnostní dveře a zárubně, trezory, sejfy

bezpečnostní zámky, bezpečnostní zámky do dveří, bezpečnostní vložky, bezpečnostní vložky do dveří, bezpečnostní kování, bezpečnostní kování dveří, bezpečnostní kování do dveří, bezpečnostní dveře, bezpečnostní zárubně, bezpečnostní dveře Sherlock, bezpečnostní zárubně Sherlock, elektronické zámky, elektronické zámky do dveří, elektrické zámky, elektrické zámky do dveří, poštovní schránky, poštovní schránky do dveří, novinové schránky, novinové schránky do dveří, domovní schránky, domovní schránky do dveří, domovní novinové schránky, domovní novinové schránky do dveří, domovní poštovní schránky, domovní poštovní schránky do dveří, poštovní schránky do zdi, domovní schránky do zdi, novinové schránky do zdi, domovní poštovní schránky do zdi, domovní novinové schránky do zdi, trezory, sejfy, trezory do zdi, sejfy do zdi

Bezpečnostní zámky, bezpečnostní vložky, bezpečnostní kování, bezpečnostní dveře a zárubně. Bezpečnostní zámky do dveří a bezpečnostní vložky, trezora, sejfy

Bezpečnostní zámky, bezpečnostní vložky, bezpečnostní kování, bezpečnostní dveře a zárubně. Bezpečnostní zámky do dveří a bezpečnostní vložky, zámky se vyrábí s elektronickým ovládáním s funkcí samozamykací při zavření bezpečnostních dveří. Bezpečnostní zámky slouží pro uzamykání různých typů bezpečnostních dveří a stavebních uzávěrů.

Dělíme je na zadlabací zámky (uložené uvnitř konstrukce) a přídavné (umístěné na povrchu). Zámky do bezpečnostních dveří se dodávají jednobodové nebo vícebodové (uzamykají ve více bodech) a vyrábí se v různých bezpečnostních úrovních. Některé bezpečnostní zámky se vyrábí s elektronickým ovládáním s funkcí samozamykací při zavření bezpečnostních dveří.

Cylindrické vložky bezpečnostních dveří
Cylindrické vložky slouží pro ovládání (uzamykání) zámků bezpečnostních dveří. Vložky dělíme na stavební, bezpečnostní a elektronické a z hlediska ovládání na oboustranné nebo jednostranné. Vložky se vyrábí různých typů, materiálů, rozměrů a povrchových úprav. Mezi speciální úpravy vložek patří např. : oliva (z vnitřní strany dveří).