zahrady na klíč, zakládání zahrady, zakládání zahrady na klíč

zahrady na klíč, zakládání zahrady, zakládání zahrady na klíč, zakládání trávníků, zakládání trávníků na klíč, zelené střechy, zelené střechy na klíč, zakládání zelené střechy na klíč, zahradní závlahy, zahradní závlahy na klíč, zahradní jezírka, zahradní jezírka na klíč, zahradní jezírka s potůčkem, kácení stromů, řezání stromů, prořezy stromů, realizace zahrad, realizace zahrad na klíč, okrasné zahrady, okrasné zahrady na klíč, zahradní domky, zahradní domky na klíč, zahradní pergoly, zahradní pergoly na klíč, okrasné zahrady a skalky, okrasné skalky, okrasné skalky na klíč, zahradní skalky, zahradní skalky na klíč, budování okrasné zahrady, budování okrasné skalky, realizace okrasné skalky, realizace okrasné zahrady, výsadba stromů

Údržba, zakládání trávníků a zahrady na klíč. Péče o ovocné stromy, kácení a prořezy stromů, hrabání listí, odvoz bioodpadu, čištění pozemků od náletových dřevin. Zelené střechy, zahradní jezírka i zahradní závlahy.

Celoroční údržba zahrad, pravidelné sekání, provzdušnění trávníků, zakládání nových či regenerace starých trávníků a údržba živých plotů.
Zajistíme kompletní realizaci či drobné úpravy Vaší zahrady dle Vašich přání. Při práci používáme specializovanou techniku a dodáváme výhradně kvalitní rostlinný materiálz osvědčených školek.
Terénní úpravy a jemná modulace terénu. Navážení zeminy. Výsadba stromů a keřů. Výsadba květinových trvalkových skupin. Tvorba chodníčků, skalek a jezírek. Instalace pevných automatických závlahových zařízení