Potahové látky, potahové látky metráž, potahové látky na sedačky

Potahové látky, potahové látky metráž, potahové látky na sedačky, potahové látky na sedací soupravy, potahové látky do auta, potahové látky na křesla, potahové látky na gauč, potahové látky a plyše, potahové plyše, potahové plyše metráž, potahové plyše na sedačky, potahové plyše na sedací soupravy, potahové plyše do auta, potahové plyše na křesla, potahové plyše na gauč, potahové plyše a látky, automobilové potahové látky, interiérové potahové látky, bytové potahové látky

Velkoobchod + maloobchod s potahovým materiálem. Mimo základní nabídku je u některých potahových látek k dispozici možnost dalších barevných variant. Aktuální nabídku se vzorky jednotlivých potahových látek je možno si objednat v našem obchodě.

Prodej širokého sortimentu potahových látek za výhodné ceny. Potahové látky na sedací soupravy a sedačky … U nás kvalitní a originální potahové látky na sedačky a další kusy nábytku zaručeně najdete!
Vyrábíme nápadité potahové látky, módní s vysokou užitnou hodnotou a stylové různých historických slohů od renesance až po art deco, alternativně nehořlavé ( obtížně zapalitelné ) potahové látky vhodné pro nejrůznější veřejné prostory, i exkluzivní vzory a barvy na zakázku. Žádejte u svého čalouníka!
Potahové látky, potahové látky metráž, potahové látky na sedačky, potahové látky na sedací soupravy, potahové látky do auta, potahové látky na křesla, potahové látky na gauč, potahové látky a plyše