Opravy plynu, opravy plynových kotlů

Opravy plynu, opravy plynových kotlů, opravy plynu, opravy plynovych kotlu, servis plynu, servis plynových kotlů, servis plynu, servis plynovych kotlu, montáže plynu, montáže plynových kotlů, montaze plynu, montaze plynovych kotlu

opravy plynu i opravy plynových kotlů, dodatečné zatěsnění plynovodů - metoda BCG - GAS. Revize plynových zařízení, plynové přípojky od HUP po spotřebiče, rekonstrukce plynovodů v činžovních domech, rekonstrukce stoupaček.

BCG je označení kapalných zatěsňovacích a čisticích prostředků německé firmy BaCoGa GmbH se sídlem v Grebenau, SRN. Tato moderní technologie je alternativou k výměně rozvodů plynu, topné, užitkové nebo pitné vody, přičemž oproti této variantě přináší i úspory času, financí a je šetrnější i k uživatelům domů a bytů, protože se z bytu nestane na řadu dní staveniště.Celá procedůra spočívá v napuštění těsnicího prostředku do netěsného systému. Odpadá hledání místa netěsnosti, vybourávání potrubí, likvidace vzniklého odpadu, výměna, či oprava netěsného potrubí a následné zednické a malířské práce.