Nátěry betonu, nátěry betonových konstrukcí, nátěry ocelových konstrukcí Jan Bouda
Nátěry betonu, nátěry betonových konstrukcí, nátěry ocelových konstrukcí, nátěry konstrukcí, nátěry fasád, nátěry fasád domu, nátěry fasád domů, nátěry omítek, nátěry venkovních konstrukcí, nátěry bran, nátěry plotů, nátěry plotu
Nátěry betonu, nátěry betonových konstrukcí, nátěry ocelových konstrukcí. Nátěry fasád spolu s drobnými opravami poškozených míst omítky pomocí horolezecké techniky bez potřeby lešení. Nátěry veškerých konstrukcí, ať už venkovních nebo ve výrobních halách a ostatních zařízení.
natery-betonu

 

Nátěry betonu, nátěry betonových a ocelových konstrukcí.
Nátěry fasád spolu s drobnými opravami poškozených míst omítky pomocí horolezecké techniky bez potřeby lešení. Využití techniky pro výškové práce patří k cenové dostupnějším opravám bytových i nebytových velkých ploch. Nátěry veškerých konstrukcí, ať už venkovních nebo ve výrobních halách a ostatních zařízení. Při údržbách kterýchkoli velkých konstrukcí se aplikujeme nátěry cca po 10-ti letech pro zabránění koroze či poškození nebo zeslabení nosných prvků na dané konstrukci.

 

Poskytuje vymalování pokojů v bytech, domech i nebytových prodstor. Vymalování daných prostor se provádí včetně přípravy povrchu zdí i stropů, stržení tapet, či škrábání starých maleb včetně vyrovnávání nerovností jednotlivých zdí, vyštukování, nebo vystěrkování zdí i stropů.

 

 

natery-betonu   natery-betonu   natery-betonu