Kadeřnictví Praha 9, kosmetika Praha 9, masáže Praha 9

Kadeřnictví Praha 9, kosmetika Praha 9, masáže Praha 9, kadeřnictví Praha 9, kosmetika Praha 9, masaze Praha 9, kadeřnictví Praha, kosmetika Praha, masáže Praha, kadeřnictví Praha, kosmetika Praha, masaze Praha, kadeřnictví, kosmetika, masáže, kadeřnictví, kosmetika, masaze, manikúra Praha 9, pedikúra Praha 9, francouzská manikúra Praha 9, nehtová grafika Praha 9, manikúra Praha, pedikúra Praha, francouzská manikúra Praha, nehtová grafika Praha, manikúra, pedikúra, francouzská manikúra, nehtová grafika, medové masáže Praha 9, relaxační masáže Praha 9, masáže hlavy Praha 9, masáže těla Praha 9, medové masáže Praha, relaxační masáže Praha, masáže hlavy Praha, masáže těla Praha, medové masáže, relaxační masáže, masáže hlavy, masáže těla

Kadeřnictví Praha 9: Už nevíte co s vlasy a toužíte po změně? Pak musíte navštívit odborníky v našem moderním salónu. Korunou krásy každé ženy nebo muže jsou vlasy, proto je důležité je svěřit do rukou profesionála.

Kosmetika Praha 9: hloubkové čištění obličeje - masáže obličeje - poradenství naší výbornou kosmetičkou s dlouholetou praxi - trendové líčení - denní, večerní a svatební - poradenství správného líčení - výběr barev podle typologie - úprava obočí - depilace horkým voskem
Masáže Praha 9: Bolí Vás celé tělo a jste po návratu z dovolené unavení a stresovaní v zaměstnání? Pak k nám musíte přijít na masáž a budete se cítit jako v ráji! Masáž už odpradávna se používala na uvolnění svalového napětí, při uskřípnutí obratle, nervu, na povzbuzení lymfy a v neposlední řadě na posílení celého imunitního systému.
Manikúra Praha 9: Ruce jsou velmi důležitou součástí komunikace a našeho celkového vzhledu. Vytvořili jsme proto pro Vás příjemné místo, které je připravené Vám nabídnout komplexní služby včetně starostlivosti o ruce a nehty a přírodní nebo umělé prodloužení.
Pedikúra Praha 9: Pedikúra dnes patří k běžné starostlivosti, proto jsme rádi, že i my Vám můžeme nabídnout tuto službu. Kromě klasické pedikúry, která zahrnuje: odstranění zrohovatělé vrstvy z celého chodidla, ostříhání nehtů a úprava nehtového lůžka, Vám naše profesionální pedikérka s dlouholetou praxí může pravidelným ošetřením vyléčit zarůstající nehty, případně kuřecí oka. Proto dnes pedikúru navštěvují nejenom ženy, ale i muži, u kterých právě zarůstání nehtů není ojedinělé. A nyní pozor milé dámy: Nyní můžete využít i možnost dát si vyleštit a nalakovat nehty do Vašich letních střevíčků!